Denizli Adana Evden Eve Nakliyat Fiyatları

ilevedat

Denizli Adana Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Denizli Adana Evden Eve Nakliyat Firmaları

Denizli Adana Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Denizli’den Adana’ya taşınacak olan Selim Bey daha önce firmamızın evini taşıdığı Ahmet Bey’in tavsiyesi üzerine şirketimizi aradı. Denizli Adana arası evden eve nakliyat fiyatını öğrenmek istediğini ifade eden Selim Bey başka hiç bir firmayı aramadığını ve daha önce Ahmet Bey’in referansı ile bize dönüş yaptığını söylemesi üzerine kendisine firmamız tarafından fiyat teklifimizi yaptık. Okulların tatile gireceği sömehttp://www.denizlinurevdenevenakliyat.com/denizli-adana-evden-eve-nakliyatstr döneminde evinin taşınması gerektiğini ve Denizli’de Bağbaşı’nda oturduğunu evinin 4. Katta olduğunu ve asansörle eşyalarının taşınabileceğini merdiven boşluğunun dar ve apartman asansörünün yük taşıma için uygun olmadığını ifade etmesi üzerine bizde asansörlü evden eve taşıma yapılacak şekilde planlamazı yaptık. Selim Bey’in Adana’nın Ceyhan ilçesinde yeni tuttuğu evde de asansör kullanmamız gerekecekti. Çünkü daire 10. Kattaydı. Gün konusunda mutabık kaldığımız Selim Bey’in evine bir Pazar sabahı nakliyat operasyonu için gittik. Keşif için gittiğimizde balkondan asansör kurulamayacağını tespit eden eksper arkadaşımız bize zaten eşyaların camın sökülerek asansörden eşyaların indirilebileceğini ifade etmişti. Ekip arkadaşlarımız asansörü kurmak için çalışmalarına başlaması ile diğer ekip arkadaşarımız ile evde mobilyaları ve diğer ev eşlarını paketlemeye ve eşyanın indirileceği camın doğramasını sökmeye başladık. Asansör kurulumunun bitmesi ile ev eşyalarının araca yüklenmek için asansöre verilmeye başlandı. Mobilyalar, çamaşır makinesi,bulaşık makinesi, buzdolabı, yatak odası takımı, oturma odası ve salon takımları, halılar, çocuk odasındaki çalışma masaları ve mutfaktaki eşyaların da araca yüklenmesi ile nakliyat operasyonun Denizli aşaması son buldu.

DENİZLİ ADANA EVDEN EVE NAKLİYAT FİRMALARI

Eşyaların yüklenmesinin ardından aracımız Denizli’den Adana’ya doğru yola çıkarken Selim Bey, eşi ve çocukları da kendi özel araçları ile Denizli’den ayrıldılar. Adana’ya vardığımızda gün doğmak üzereydi. Kısa bir dinlenmeden sonra Ceyhan ilçesinde tutulan yeni eve doğru yola çıktık. Selim Bey bize yeni evin konumunu göndererek evi kolay bulmamızı sağladı. Denizli’den Adana’ya asansör götürmedik bu yüzden Adana’da evden eve nakliyat firmalarının bir tanesinden asansör kiraladık ve hemen Denizli’den getirdiğimiz eşyaları 10. Katta tutulan yeni eve çıkarmaya başladık. Sömestr tatili döneminde olmasına rağmen hava Adana’da çok sıcaktı. Çalışma esnasında baya terledik ve yorulduk. Neyseki Selim Bey’in yeni komşuları bize sabah kahvaltısı ve sıcak bir çay ikram ettiler. Adanalıların misafir perverliklerinden dolayı kendilerine çok teşekkür ediyoruz. Ekip arkadaşlarımız bu kısa moladan sonra yeniden işe koyuldular ve saatler 12’ye gelmeden Denizli’den başlayan ve Adana’da son bulan bir ev taşıma işini daha sorunsuz sıkıntısız bitirmenin mutluluğunu yaşadık. Selim Bey ve eşine bize karşı nazik tutumlarından dolayı teşekkür ederek Adana’da başlayan yeni hayatlarında mutluluklar dileyerek onlardan ayrıldık.
Adana’ya kadar Denizli’den gelmişken Adana’da ne yenir diye düşündük ve Adana Kebap yemeden dönmeme kararı oylamadan çıktı ve yol üzerinde meşhur bir Adana Kebapçısına uğrayak karnımızı doyurduk.
Sizlerde Denizli’nin en iyi nakliyat firması olan Nur Evden Eve Nakliyat firması ile eşyalarınızı taşıtabilirsiniz. Bizde müşteri memnuniyeti ön planda olup özellikle zaman sıkıntısı olmayan bize nakliyat için belli bir opsiyon verebilen müşterilerimize en uygun fiyatlar ile taşıma imkanı bulabiliyoruz. Bunu nasıl mı yapıyoruz. Örneğin Denizli’den Adana’ya ev taşıdık, ve Adana’dan da Denizli’ye ev taşınması gerekiyor bu iki nakliyat işini programlıyoruz. Hem biz hem evlerini taşıtan iki tarafta bu işten karlı çıkıyor.

DENİZLİ ADANA EVDEN EVE NAKLİYAT TELEFON

Denizli Nur Evden Eve Nakliyat firması ile sizlerde uygun ücretlere evinizi taşıtmak istiyorsanız bizimle hemen iletişime geçin. Bize sosyal medya hesaplarımızdan, web sitemiz www.denizlinurevdenevenakliyat.com sitemiz üzerinden , whatsapp uygulamasından yada 0 505 009 56 60 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımızda Denizli’den Bursa’ya evini taşıdığımız Ömer Bey’in ev taşıma operasyonunu buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.

Yazar hakkında

vedat administrator

EN UYGUN TEKLİF İÇİN TIKLA ARA