Denizli Bursa Evden Eve Nakliyat

Denizli Bursa Evden Eve Nakliyat

denizli bursa evden eve nakliyat firmaları

Denizli Bursa Evden Eve Nakliyat

Denizli Bursa evden eve nakliyat firması arayan Ömer Bey firmamıza web sitemiz http://www.denizlinurevdenevenakliyat.com üzerinden bizlere ulaştı. Kendisinin tekstil işi ile uğraştığını ve yeni kuracağı iş için Denizli’den Bursa’ya taşınması gerektiğini belirten Ömer Bey’e evinin konumunu ve Bursa’da taşınacağı evin konumunu sorduğumuzda Denizli’de Yenişehir’de oturduğunu dairesinin 2. Katta olduğunu Bursa’da taşınacağı yeni evin ise 6. Katta olduğu bilgisini bizlerle paylaştı. Bunun üzerine kendisine mevcut şu andaki evinde oda sayısının kaç olduğunu sorduk. 3+1 dairede oturduğunu salon grubu, gümüşlük, oturma odası takımı, yatak odası takımı ve çocuk odası takımı birde yemek takımı ile mutfakta yine bir masa olduğunu söyledi. Fiyatımızı verdik ve kendisi Denizli Bursa arası evden eve nakliyat için Denizli evden eve nakliyat firmalarından da fiyat alacağını ve fiyat teklifimizin uygun olması halinde bize dönüş yapacağını söyledi.

DENİZLİ BURSA EVDEN EVE NAKLİYAT FİYATLARI

Ömer Bey Denizli evden eve firmaları ile görüşmesinden sonra ilk görüşmemizden 2 gün sonra bize dönüş yaptı ve Denizli Bursa arası evden eve fiyat teklifimizin diğer firmaların teklifleri içinde en ucuz olduğunu ve fiyatımızın uygun olmasından dolayı şirketimiz ile evini taşıtmak istediğini beyan etti. Bizlerde kendisine memnuniyet ile kendisiyle çalışabileceğimizi belirtip eğer kendisi içinde uygunsa hafta içi taşıma yapmak istediğimizi çünkü hafta sonu başka nakliyat işlerimiz olduğunu söyledik. Teklifimizi kabul eden Ömer Bey ile Çarşamba günü sözleştik ve aracımız, asansörümüz ve ekip arkadaşlarımız ile söz verdiğimiz gün operasyon için eve gittik.

Asansör kurulum çalışmalarının başlaması ile bizlerde işinde uzman ekibimiz ile eşyaları demonte edip paketlemeye koyulduk. Asansörün kurulması ile eşyalar araca itina ile yüklendi. Çalışmalar bittiğinde aksşam olmuştu. Ömer Bey akşamdan yola çıkacağını söyledi bizlerde sabah Bursa’da yeni evinde olacak şekilde yola çıkacağımızı belirttikten sonra ekip arkadaşlarımız ile evlerimize dağıldık. Gece yarısından sonra aracımız Denizli’den Bursa’ya doğru yola çıktı. Sabah 9 da Bursa’da Ömer Bey ile yeni evinin önünde buluştuk ve eşyaları evine çıkarmaya ve bir yandan da kuruluma başladık. Öğlen ezanının okunması le evdeki tüm çalışmalarımız tamamlanmıştı. Ömer Bey sorunsuz bir nakliyat için bizlere teşekkür ederken bizlerde kendisine Bursa’daki yeni hayatında mutluluklar dileyerek ayrıldık.

BURSA’DAN DENİZLİ’YE DÖNÜŞ

Bursa’ya kadar gelinir de bir İskender yemeden olmaz dedik ve yemeğimizi yedikten sonra Bursa’dan Denizli’ye dönüş için yola çıktık. Denizli’ye döndüğümüzde saatler gece yarısına yaklaşmıştı.

DENİZLİ BURSA ARASI EVDEN EVE NAKLİYAT FİRMALARI

Denizli’den Bursa’ya sorunsuz bir şekilde ev taşıyan Ömer Bey gibi sizlerde uygun fiyata, sigortalı ve asansörlü evden eve firması arıyorsanız doğru yerdesiniz. İşinde uzman ekibi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan anlayışı ile sizlerinde evinizi taşımaya talibiz. Denizli Bursa arası evden eve nakliyat fiyatı teklifimizi almadan karar vermeyin. Teklif alın kazançlı çıkın. Telefon numaramız 0 505 009 56 60

Denizli’den İstanbul’a taşınan Melih Bey’in hikayesini okumak için tıklayın-> http://www.denizlinurevdenevenakliyat.com/denizli-istanbul-evden-eve-firmalari/

Yazar hakkında

vedat administrator

EN UYGUN TEKLİF İÇİN TIKLA ARA