Asansörlü Nakliyat

Asansörlü nakliyat; özellikle yüksek katlı binalarda tercih edilmekle birlikte, bina girişi ve merdivenleri eşya taşımaya uygun olmayan, bina asansörü olmayan veya kullanılmasına bina yönetiminin izin vermediği durumlarda “can kurtarıcı” diyebileceğimiz bir taşıma yöntemidir.

ASANSÖRLÜ NAKLİYAT HİZMETİNİN AVANTAJLARI

Asansörlü nakliyat hizmeti öncelikle daha rahat ve daha hızlı bir taşınma süreci yaşatır. Asansörlü nakliyat talebinin karşılanabilmesi için; aracın binaya yanaşma sorununun olmaması ve uygun balkon veya pencerenin bulunması gerekmektedir. Bununla birlikte asansörlü nakliyat hizmeti için ek bir ücret talep edilmektedir.

Denizli Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Ücretsiz ekspertiz hizmeti ile profesyonel ekibimiz gerekli analizi yapar ve asansörlü nakliyat hizmetine ihtiyaç olup olmadığı hususunda bilgi verir. Denizli Nur Evden Eve Nakliyat olarak profesyonel ekibimiz ve uygun asansörlü nakliyat araçlarımızla hizmetinizdeyiz.

  • Taşınma süreci daha hızlı tamamlanır.
  • Binadan çıkışı ve girişi zor olan eşyaların taşınmasını kolaylaştırır.
  • Yüksek katlı binalarda rahat bir taşınma süreci sağlar.
  • Merdivenden taşımaya göre daha sağlıklıdır.
  • Bina yönetimi ve komşularınız daha az rahatsız olur.
  • Merdiven boşlukları ve bina asansörüne zarar verme endişesi olmaz.
Asansörlü Evden Eve Nakliyat Denizli

HANGİ EŞYALAR ASANSÖRLÜ NAKLİYAT ARACIYLA TAŞINABİLİR?

Denizli Evden Eve Nakliyat asansörüyle hangi eşyaların taşınabileceği, asansörün kurulacağı (balkona, pencereye) yere bağlıdır. Nakliyat asansörünün kurulduğu balkon yada pencere yeterince geniş ise buradan sığan tüm eşyalarınız asansör ile taşınabilir.

Denizli Asansörlü Nakliyat

Asansörlü nakliyat ihtiyacının olduğu ancak uygun balkon yada pencere olmaması durumunda; evde bulunan bir pencere sökülüp, taşınma işlemi bittikten sonra tekrar takılabilmektedir.

EN UYGUN TEKLİF İÇİN TIKLA ARA