Denizli Evden Eve Taşımacılık Şirketleri

Denizli Evden Eve Taşımacılık Şirketleri

Denizli’de hızla yükselen evden eve taşımacılık sektöründe bir çok şirket hizmet vermektedir.

Bazı Denizli evden eve taşımacılık firmasının sadece ofisi bulunmakta olup, aldığı işleri komisyon yoluyla yapmaktadır. Bu durum araçları ve ciddi maliyeti olan firmalara zarar vermektedir.

Örneğin; telefon yoluyla sadece ofisi olan bazı evden eve taşımacılık şirketleri maliyetinin bile altına iş almakta ve bu işleri araçları olan yerleşik firmalara komisyon karşılığında satmaktadır. Bunu yapan firmaların müşteriye karşı bir sorumluluğu da bulunmamaktadır. Bu durum ciddi anlamda Evden Eve Taşımacılık yapan esnafa zarar vermektedir. Çünkü sadece telefon ve ofis masrafı dışında bir gideri yoktur. Çalıştırdığı sigortalı elmanı yoktur ve evden eve taşıma için diğer firmaların binlerce Türk Lirası verip sermaye bağladıkları yüksek katlar için kullanılan Evden Eve Taşıma Asansörü bulunmamaktadır.

Denizli ev taşıma firmaları arasında bu şekilde çalışan bir firma ile iş yapan müşteri, eşyaların taşınması sırasında herhangi bir sorun olduğunda; müşteri karşısında resmi muhatap bulamamaktadır. Dolayısıyla ciddi mağduriyet oluşmaktadır.

Gerçek bir evden eve firmasını korsan firmadan ayırt etmek için lütfen şunlara dikkat edin.

  1. Gerçek evden eve firmasının mutlaka bir sabit telefonu olur.
  2. Gittiğiniz sizi karşılayacağı bir ofisi ve kendi adına düzenlettiği taşımacılık sözleşmeleri bulunur.
  3. Ulaştırma Bakanlığı onaylı, K3 Yetki Belgesi‘ne sahiptir.
  4. Taşımada üzerinde kendi firmasının logosu bulunan araçlara sahiptir.
  5. Firma eğer uzun vadeli bu işi yapıyorsa mutlaka kendi evden eve taşıma asansörüne sahiptir.

Denizli Nur Evden Eve Nakliyat yukarıda belirtilen gerçek firma olma özelliğini her daim koruyup Denizli’de evden eve taşımacılık şirketleri arasında daima kurumsal kimliğiyle hizmet vermeye devam etmektedir. Nitekim doğru yöntemlerle evden eve taşıma işleminden kazandığı referanslarla kulaktan kulağa İyi yorumlar alarak müşteri memnuniyetini kazanmıştır.

Denizli evden eve nakliyat firmaları arasında Nur Evden Eve Nakliyat en son ambalajlama teknikleri ile Denizli’de en iyi evden eve taşımacılık şirketi olarak bilinmektedir.

Yazar hakkında

vedat administrator

EN UYGUN TEKLİF İÇİN TIKLA ARA