Denizli İstanbul Evden Eve Firmaları

ilevedat

Denizli İstanbul Evden Eve Firmaları

Denizli İstanbul Evden Eve Nakliyat

Denizli İstanbul Evden Eve Nakliyat

Denizli İstanbul evden eve firmaları arayan Melih Bey google arama motorundan bizlere ulaştı. Melih Bey’in Nur Evden Eve firmasını aramasındaki neden ise firmamız hakkında müşterilerimizin yorum ve tavsiyeleriymiş. Kendisi ev eşyalarının Denizli’den İstanbul’a taşınmasının ne kadar tutacağını bize sorduğunda normal bir taşımanın ücretini söyledik. Denizli’deki nakliyat şirketleri arasında uygun fiyat verdiğimizi ve neden diğerleri ile aramızda fark olduğunu sordu. Bizde ev taşıma operasyonlarımızın karşlıklı olduğunu kendisinin eşyasını Denizli’den alıp İstanbul’a götürdüğümüzde aracımızın İstanbul’dan geri dönüşte boş gelmeyeceğini ve oradan da Denizli’ye ev taşıma işi gerçekleştireceğimizi bu nedenle Denizli-İstanbul arası evden eve ücretinin uygun olduğunu ifade ettiğimizde bize hak verdi. Uygun fiyat vermemizde Melih Bey’in zaman sıkıntısının olmaması tabiki çok etkili oldu. Bize verdiği tarih aralığında bizde planlamamızı yapıp İstanbul’dan Denizli’ye taşınacak eşya bulduk. Böylelikle her iki tarafta bu ev taşıma işinden karlı çıktı.

DENİZLİ’DEN İSTANBUL’A EV TAŞIMA OPERASYONU

Melih Bey’in Kınıklı’da bulunan adresinde Cuma günü sabahtan asansörümüzü kurduk. Ev eşyalarının demontajı ve paketlenmesi işini marangozumuzda dahil olmak üzere 5 kişi ile aracımıza yüklemeye koyulduk. Demontajı ve paketlemesi biten eşyalar asansör ile aşağıya indirilip araca yüklenmeye başlandı. Bir yandan da mutfak malzemeleri ayrı ayrı tasnif edilip kolilere dikkatlice yerleştirildi. En son mutfak eşyalarının da araca yüklenmesi ile Denizli’deki evde çalışmalarımız tamamlandı. Şimdi yola çıkma zamanı. Aracımız öğleden sonra yola çıktı ve İstanbul’a vardığında saatler gece yarısını geçmişti. İstanbul’da dinlendikten sonra sabahın ilk ışıkları ile aracımızı İstanbul’un Beykoz ilçesinde bulunan adreste yine asansör ile Melih Bey’in yeni evine çıkarmaya başladık. Mobilyaların montajı beyaz eşyaların kurulumu ve mutfak eşyalarının kutulardan çıkarılıp mutfak raflarına yerleştirilmesi ile çalışmalar tamamlandı. Melih Bey’in eşinin bize demlediği çay ile yeni evlerinde ilk kahvaltıyı birlikte yaptık. Melih Bey ve eşi Denizli’den İstanbul’a ev taşımanın kendilerini çok zorlayacağını günlerce düşündüklerini biz kahvaltıyı yaparken dile getirdi. Ancak ev taşımanın hiçte zor olmadığını bunun da Nur Evden Eve sayesinde olduğunu dile getirdiler. Çünkü daha önce taşınan arkadaşlarının yaşadıkları sorunlar onların hayli gözünü korkutmuştu. Kahvaltımızı yaptıktan sonra kendilerine yeni evlerinde mutlu bir yaşam sürmeleri dileklerimizi sunarak evlerinden ayrıldık.

DENİZLİ İSTANBUL EVDEN EVE NAKLİYAT FİYATLARI

Sizlerde sıfır sorun ile ev taşıma işi yaptırmak istiyorsanız ve bunun için Denizli’de evden eve firmaları arasında karar vermek için tavsiye ve yorumları araştırıyorsanız daha önce evlerini taşıtmak için firmamızı tercih etmiş kişilerin yorumlarını okuyabilir ve evinizi hızlı ve uygun fiyata sigortalı taşıtabilirsiniz. Denizli İstanbul arası evden eve fiyatları için bizden teklif alın karlı çıkın. Ücretsiz ekspertiz hizmetimiz ile evinize kadar geliyor ve sizlere en uygun ödeme koşulları ile indirimli ve bir çok firmadan daha ucuz fiyata evinizi mükemmel şekilde taşıyoruz. Bizimle iletişime geçmek için yapmanız gereken web sitemiz Denizli Nur Evden Eve Nakliyat sitemizi ziyaret etmek yada 0 505 009 56 60 nolu telefonu aramak. Sizlere bir telefon kadar yakınız. Denizli’den İstanbul’a evden eve firmaları içinde uzman ekibi ve uygun fiyat politikası ile sizde tanışın.

Denizli’den İzmir’e evini taşıtan Ahmet Bey’in hikayesi okumak için buraya tıklayın-> http://www.denizlinurevdenevenakliyat.com/denizli-izmir-evden-eve-nakliyat/

Yazar hakkında

vedat administrator

EN UYGUN TEKLİF İÇİN TIKLA ARA