Denizli İzmir Evden Eve Nakliyat

ilevedat

Denizli İzmir Evden Eve Nakliyat

Denizli’den İzmir’e nakli çıkan Şenol Bey bugün Denizli Evden Eve Nakliyat Firmaları ararken bizleri aradı ve Denizli’den İzmir’e evinin taşınmasını gerektiğini ve fiyat teklifinde bulunmamızı istedi. Denizli Nur Evden Eve Nakliyat Firması olarak Şenol Bey’e Denizli’de evinin konumunu ve kaçıncı katta olduğunu ve İzmir’de yeni taşınacağı evinin konumunu ve kaçıncı katta olduğunu sorduk. Kendisi Denizli’de Albayrak Mahallesinde oturduğunu ve 3. Kattan eşyalarının alınacağını 3+1 ev eşyası olduğunu İzmir’de ise Bornova İlçesinde bulunan Atatürk Mahallesi’nde 5. Kata eşyalarının taşınacağını götürüleceğini ifade etti. Tam ve doğru bir fiyat için ise yerinde tespit yapmamızın doğru olacağını kendisine belirttik.

DENİZLİ-İZMİR EVDEN EVE NAKLİYAT FİYATLARI

Randevulaştık ve Denizli’de Albayrak’ta bulunan adreste keşif için gittiğimizde bir adet salon takımı, bir adet oturma odası takımı, bir adet çocuk odası ve bir adette yatak odası takımı olduğunu tespit eden ekibimiz konum olarak asansör kurulabileceğini tespit etti. Kendisine Denizli’den İzmir’e Evden Eve Nakliyat Fiyat teklifimizi sunduk ve Şenol Bey bizim teklifimiz karşısında ilk önce şaşırdı. Çünkü bir haftadır Denizli’de evden eve şirketleri ile görüştüğünü ve bu fiyatı veren hiç bir firmanın olmadığını dile getirdi. Eşyalarının sigortalı olarak Denizli’den alınıp aynı gün içerisinde İzmir’de yeni taşınacağı eve nakliyatının gerçekleştirileceğini ifade etmemiz karşısında kendisi ile anlaştık ve nakliyat için kendisinin ve firmamızın en uygun olduğu günü kararlaştırdıktan sonra bizlerde nakliyat operasyonu için hazırlıklara başladık.

DENİZLİ-İZMİR EVDEN EVE NAKLİYAT FİRMALARI

Firma olarak her yaptığımız işi en sorunsuz ve en mükemmel şekilde olabilmesi adına planlamaya önem veriyoruz. Sözleştiğimiz gün geldiğinde aynı gün nakliyatın tamamlanabilmesi adına gerekli sayıdaki personelimiz ile evde hazırlıklara başladık. Asansörün kurulması işleminin tamamlanasıya kadar her odaya bir personelimiz girerek tüm mobilyaları demonte etmeye ve paketlemeye başladı. Mutfaktaki ekibimiz ise mutfak eşyalarının kırılmaması adına özenle eşyaları kutuladı ve hangi kutuda hangi malzemelerin olduğunu paketlerin üzerine yazdı. Çalışmaların başlaması ile bitmesı 2 saat kadar sürdü ve ekibimiz saat 11 olduğunda evdeki tüm işleri tamamlayıp İzmir’ e doğru yola çıktı. Denizli’den İzmir’e Evden Eve eşyalarının taşınması yaklaşık 4 saat sürdü ve Bornova’nın Atatürk Mahallesi’nde bulunan adrese ulaştığımızda saatler 15’i gösteriyordu. Asansör kurulumu ile 5. katta bulunan Şenol Bey’in yeni evine eşyaların çıkarılmasına başlandı. Paketlenmiş eşyalar asansör ile çıkarılırken aynı zamanda hemen mobilyaların kurulum işlemleri başladı. Yatak odası takımı, salon takımı, oturma odası takımı yerlerine alınırken, mutfak eşyaları ise mutfakta kutular halinde bırakıldı. Şenol Bey’in eşi mutfağı temizledikten sonra yerleştireceğini ifade ettiğinden eşyalar paketleri açılmadan mutfağa bırakıldı. Saatler 18’i gösterdiğinde ise tüm çalışmalarımız tamamlanmış ve Denizli’den İzmir’e bir evden eve nakliyat operasyonu daha sorunsuz bir şekilde tamamlanmıştı. Şenol Bey ve eşi Mukaddes Hanım’ın gözlerindeki mutluluğu görmek bize günün tüm yorgunluğunu unutturmuştu.

iZMİR’DEN SANDVİÇ YENİLMEDEN DÖNÜLMEZ

İzmir’e kadar gelinirde bir İzmir Sandviç yenilmeden dönülmezdi bizlerde ekip arkadaşlarımız ile İzmir Bornova’da bulunan bir işletmede yemeğimizi yedikten sonra saat 20.00’da İzmir’den yola çıktık ve Denizli’ye döndüğümüzde saatler gece yarısını gösteriyordu.

DENİZLİ NUR EVDEN EVE NAKLİYAT 

Sizlerde Denizli’den İzmir’e sorunsuz ve uygun fiyatlara ev taşımak için Denizli evden eve firmaları arasında kararsız kalıyor ve hangi firmaya taşıtsam daha az sorun yaşarım diyorsanız Denizli Nur Evden Eve firmamızı tercih edebilirsiniz. Sizlere bir telefon kadar yakınız. Bizden teklif almadan karar vermeyin. Kaliteli hizmeti uygun fiyata almak sizinde hakkınız.

Teklif almak için -> http://www.denizlinurevdenevenakliyat.com/bize-ulasin/

Yazar hakkında

vedat administrator

EN UYGUN TEKLİF İÇİN TIKLA ARA