Denizli Kayseri Evden Eve Nakliyat

ilevedat

Denizli Kayseri Evden Eve Nakliyat

Denizli Kayseri evden eve nakliyat firması arayan Osman Bey daha önce Denizli’den İzmir’e evini taşıdığımız Ahmet Bey’in tavsiyesi üzerine bizi aradı. Kendisi Şubat ayı içinde evini Kayseri’ye taşıması gerektiğini belirtti. Bizlerde kendisine nakliyat için en uygun fiyat teklifimizi yaptık. Verdiğimiz fiyat diğer Denizli evden eve nakliyat firmaları içinde en uygun olduğundan bizi tercih etti. Osman Bey ile tarih konusunda firmamızın ve kendisinin uygun olduğu tarih konusunda da anlaşınca nakliyat operasyonun gerçekleşeceği gün görüşmek sözleştik.

DENİZLİ KAYSERİ EVDEN EVE NAKLİYAT FİRMALARI

Osman Bey ile sözleştiğimiz gün geldiğinde Cinkaya Bulvarı üzerinde bulunan evine ekip arkadaşlarımız, asansörümüz ve aracımız ile ulaştık. Asansör kurulum için arkadaşlarımız çalışmaya başladığında bizlerde ev içinde mobilyaların demontajı ve paketlenmesi için çalışmalara başladık. Asansörün hazır olması ile eşyaların araca indirilmesi işi de başladı. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kombi, kurutma makinesi ve buzdolabının bağlantılarının sökülmesi ve çizilmemesi için sarılmasından sonra beyaz eşyalarda asansör ile araca indirilirken bizde kalan mutfak eşyalarının kutulara yerleştirilmesine koyulduk. Mutfak eşyalarının da indirilmesinden sonra halılar, kilimler ve yolluklara sıra geldi. Onlarında indirilmesinden sonra Denizli’deki evde çalışmalarımız nihayete erdi. Denizli’den Kayseri’ye evden eve nakliyat için artık hazırdık. Osman Bey ile vedalaştıktan sonra aracımız Kayseri’ye doğru yola çıktı.

Denizli Kayseri Evden Eve Nakliyat

Denizli Kayseri Evden Eve Nakliyat

Kayseri’ye ulaştığımızda Osman Bey’i aradık kendisi yolda olduğunu ve 1 saate kadar Kayseri’de yeni tuttuğu evde olacağını söyledi. Bizlerde güzel bir kahvaltı yapmak için vaktimiz olduğunu öğrenince arkadaşlarımız ile bir çayocağına oturduk ve elimizdeki sıcak börekleri afiyetle yedik. Bu arada kahvaltı yaptığımız yerin karşısında Kayseri Sucukları satan bir işletmeden ekip arkadaşlarımız ile sucuklarımızıda alarak aracımıza koyduk. Bu sırada Osman Bey Kayseri’ye geldiğini haber vermek için bizi aradı ve yeni evinin konumunu attı. Eve vardığımızda saatler 10’u bulmuştu. Asansörümüzün kurulumundan sonra Denizli’den getirdiğimiz ev eşyalarını sırayla eve çıkarmaya başladık. Ekibimizin bir kısmı eşyaları eve çıkartırken bir kısmı ise eşyaların paketlerinin açılması ve ev sahibinin istediği yerlere kurulumunu gerçekleştirdik. Saat 13.00 olduğunda yeni evdeki çalışmalarımız sona ermişti. Osman Bey ve eşi bize bir yorgunluk kahvesi ikram ettiler ve sorunsuz bir nakliyat için bizlere teşekkür ettiler. Bizlerde kendilerine Kayseri’deki yeni yaşamlarında mutluluklar dileyerek Kayseri’den Denizli’ye doğru yola çıktık.

DENİZLİ KAYSERİ EVDEN EVE NAKLİYAT FİYATLARI

Osman Bey bizi daha önce evini taşıdığımız arkadaşının tavsiyesi üzerine aramıştı ancak bizi aramadan önce Denizli’deki diğer evden eve firmalarını da aramış en son bizi aramıştı. En ucuz fiyatı Denizli Nur Evden Eve Nakliyat firmasından aldığı için şirketimizi tercih etti. Sizlerde kaliteli hizmeti uygun fiyatlara almak istiyorsanız bizi arayın. Bize web sitemiz www.denizlinurevdenevenakliyat.com üzerinden yada 0505 009 56 60 nolu telefon numaramızı tuşlayarak ulaşabilirsiniz. Denizli Kayseri evden eve nakliyat fiyatlarında en uygun teklifi sizlere sunmak için gayret sarfediyoruz.

Bir önceki yazımızda Denizli’den Adana’ya evini taşıdığımız Selim Bey’in ev taşıma operasyonunu buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.

Yazar hakkında

vedat administrator

EN UYGUN TEKLİF İÇİN TIKLA ARA